Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 6С-16/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 6240 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5693 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Бұланды ақпарат" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 4092313,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 713529,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8283,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32922,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –3337579,2 мың теңге;
2) шығындар – 4163413,8 мың теңге;";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 754431,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер ескерілсін, соның ішінде:
1) облыстық бюджеттен 204936,2 мың теңге сомасында дамытуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
106266,9 мың теңге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
16905,3 мың теңге жарғылық капиталын үлкейтуге;
44484,6 мың теңге коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
36054,9 мың теңге коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
1224,5 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
2) республикалық бюджеттен 39872,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
13990,0 мың теңге еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде: 5055,0 мың теңге жалақыны ішінара субсидиялауға, 6467,0 мың теңге жастар практикасына және 2468,0 мың теңге көшуге субсидиялар беруге;
1613,0 мың теңге үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, соның ішінде: 1613,0 мың теңге үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2017 года № 6С-16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2017 года № 6240
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5693, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Бұланды Ақпарат") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4092313,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 713529,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8283,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32922,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов –3337579,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4163413,8 тысяч тенге;";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты в сумме 754431,2 тысяча тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 204936,2 тысяч тенге, в том числе:
106266,9 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
16905,3 тысяч тенге на увеличение уставного капитала;
44484,6 тысячи тенге на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
36054,9 тысячи тенге на развитие коммунального хозяйства;
1224,5 тысячи тенге на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
2) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 39872,0 тысячи тенге, в том числе:
13990,0 тысяч тенге на развитие рынка труда, в том числе: 5055,0 тысяч тенге на частичное субсидирование заработной платы, 6467,0 тысяч тенге на молодежную практику и 2468,0 тысяч тенге на предоставление субсидий на переезд;
1613,0 тысяч тенге на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе: 1613,0 тысяч тенге на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому;

6542,0 мың теңге мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға;
250,0 мың теңге ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге;
2404,0 мың теңге техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге;
7843,0 мың теңге "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге;
1569,0 мың теңге тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
5585,0 мың теңге оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
76,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға;
3) облыстық бюджеттен 509623,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
44697,0 мың теңге білім беру объектілерінің жөндеуіне;
1593,7 мың теңге жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге;
40000,0 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге;
33909,6 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
3782,0 мың теңге бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге;
7560,0 мың теңге мәдениет объектілерінің жөндеуіне;
21942,7 мың теңге мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге;
293758,4 мың теңге түрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
24286,0 мың теңге қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына;
1293,6 мың теңге суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға;
36800,0 мың теңге сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
16-сессияның төрайымы
Е.Антошкина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімінің м.а. Ә.Рақымжанов
8 желтоқсан 2017 жыл
Бұланды аудандық мәслихатының
2017 жылғы 8 желтоқсандағы

6542,0 тысячи тенге на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
250,0 тысяч тенге на оказание услуг специалиста жестового языка;
2404,0 тысячи тенге на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
7843,0 тысячи тенге на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
1569,0 тысяч тенге на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
5585,0 тысяч тенге на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
76,0 тысяч тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
3) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 509623,0 тысячи тенге, в том числе:
44697,0 тысяч тенге на ремонт объектов образования;
1593,7 тысячи тенге на проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности;
40000,0 тысяч тенге на ремонт автомобильных дорог;
33909,6 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3782,0 тысячи тенге на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой;
7560,0 тысяч тенге на ремонт объектов культуры;
21942,7 тысячи тенге на приобретение и доставку учебников для школ;
293758,4 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства;
24286,0 тысяч тенге на реализацию краткосрочного профессионального обучения;
1293,6 тысячи тенге на обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов;
36800,0 тысяч тенге на ремонт системы водоснабжения и водоотведения.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
16 внеочередной сессии
А.Антошкина
Секретарь
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о.акима
Буландынского района
А.Рахимжанов
8 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 8 декабря 2017 года