"Еңбекшілдер аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № С-27/4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашада № С-16/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 6211 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Еңбекшілдер аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № С-27/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4061 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірде аудандық "Жаңа дәуір" және "Сельская новь" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Тастанбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов

О признании утратившим силу решения Енбекшильдерского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № С-27/4 "Об утверждении Регламента Енбекшильдерского районного маслихата"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 28 ноября 2017 года № С-16/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2017 года № 6211
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата "Об утверждении Регламента Енбекшильдерского районного маслихата" от 28 февраля 2014 года № С-27/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4061, опубликовано 11 апреля 2014 года в районных газетах "Жаңа дәуір" и "Сельская новь").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Тастанбеков
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов