Жарқайың ауданының Тасөткел ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тасөткел ауыл әкімінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 5746 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тасөткел ауылы әкімінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тасөткел ауылы әкімінің 26.01.2018 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторының 2017 жылғы 5 қантарыңдағы № 01-10-02 ұсынысы негізінде, Тасөткел ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданының Тасөткел ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасөткел ауылының әкімі С.Саухимова

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тасоткель Жаркаинского района
Решение акима села Тасоткель Жаркаинского района Акмолинской области от 10 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 февраля 2017 года № 5746. Утратило силу решением акима села Тасоткель Жаркаинского района Акмолинской области от 26 января 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима села Тасоткель Жаркаинского района Акмолинской области от 26.01.2018 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 5 января 2017 года № 01-10-02, аким села Тасоткель РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Тасоткель Жаркаинского района, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Тасоткель С.Саухимова