Жарқайың ауданының Тассуат ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тассуат ауылы әкімінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 6246 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 7 қарашадағы № 01-10-493 ұсынысы негізінде Тассуат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданы Тассуат ауылының аумағындағы ұсақ қара мал бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Жарқайың ауданының Тассуат ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2014 жылғы 18 маусымдағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4230 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 маусымда "Целинное знамя", "Жарқайың тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) "Тассуат ауылдық округі әкімінің "Жарқайың ауданының Тассуат ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2014 жылғы 18 маусымдағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тассуат ауылы әкімінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4764 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 мамырда "Целинное знамя", "Жарқайың тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тассуат ауылының әкімі М.Мұратов

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Тассуат Жаркаинского района
Решение акима села Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области от 6 декабря 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2017 года № 6246
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 7 ноября 2017 года № 01-10-493 аким села Тассуат РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Тассуат Жаркаинского района по бруцеллезу мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившими силу:
1) решение исполняющего обязанности акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тассуат Жаркаинского района" от 18 июня 2014 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4230, опубликовано 27 июня 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы", "Целинное знамя");
2) решение акима села Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области "О внесении изменений в решение акима Тассуатского сельского округа от 18 июня 2014 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Тассуатского сельского округа Жаркаинского района" от 6 апреля 2015 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4764, опубликовано 8 мая 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы", "Целинное знамя").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Тассуат М.Муратов