Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 6С-14-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 5958 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылдың 10 қаңтарында № 5685 тіркелген, "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде 2017 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2949036,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 671924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3357 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2258755,3 мың теңге;
2) шығындар – 2991663,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14557,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18370 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18370 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 75554,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75554,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Қ.Құсайынов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2017 года № 6С-14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2017 года № 5958
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан от 23 января 2001 года, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2017 года № 5685, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2949036,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 671924 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3357 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15000 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2258755,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2991663,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14557,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18370 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18370 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 75554,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75554,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
сессии Жаксынского
районного маслихата
К.Кусаинов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков

17414,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14567
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
366,9
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2481
1
123
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
18141,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12050
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
3579,9
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2512
1
123
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
12139
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8396
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
3050
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
693
1
123
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
8919
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8139
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
780
1
123
Жақсы ауданының Кызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9320
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8705
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
615
1
123
Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты
12318,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8502,8
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
3050
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
766
1
123
Жақсы ауданының Подгорное ауылдық округі әкімінің аппараты
10858
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6886
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
3250
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

17414,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14567
022
Капитальные расходы государственного органа
366,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2481
1
123
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
18141,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12050
022
Капитальные расходы государственного органа
3579,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2512
1
123
Аппарат акима селе Киевское Жаксынского района
12139
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8396
022
Капитальные расходы государственного органа
3050
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
693
1
123
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
8919
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8139
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
780
1
123
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9320
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8705
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
615
1
123
Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района
12318,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8502,8
022
Капитальные расходы государственного органа
3050
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
766
1
123
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
10858
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6886
022
Капитальные расходы государственного органа
3250
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года