Зеренді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-150 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 6330 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеренді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі М.Мұстафин
2017 жылғы "25" желтоқсан
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министірлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Зеренді ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Шәймерденов
2017 жылғы "25" желтоқсан
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 18-150 шешіміне
қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданында ауылдық елді мекендердің жерлерге бағалау аймақтары шекараларының және жер телімдері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3703 тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірде "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-110 "Зеренді ауданында салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің және ауыл шаруашылығына арналған жерлерге бақалау аймақтары шекараларының және жер телімдері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылдың 12 қарашадағы № 41-344 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5118 тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-110 "Зеренді ауданында салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің жерлерге бағалау аймақтары шекараларының және жер телімдері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 8 шілдедегі № 5-35 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5474 тіркелген, 2016 жылғы 29 шілдедегі "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Зерендинского районного маслихата
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 18-150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2018 года № 6330
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зерендинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района М.Мустафин
"25" декабря 2017 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Зерендинскому
району Департамента
государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Минитерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Шаймерденов
"25" декабря 2017 года
Приложение к решению
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года
№ 18-150
Перечень некоторых решений Зерендинского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Зерендинского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельских населенных пунктов в Зерендинском районе" от 6 марта 2013 года № 12-110 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3703, опубликовано 19 апреля 2013 года в районных газетах "Зерделі - Зеренді", "Зерен").
2. Решение Зерендинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 6 марта 2013 года № 12-110 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельских населенных пунктов и сельскохозяйственного назначения для целей налогооблажения в Зерендинском районе" от 12 ноября 2015 года № 41-344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5118, опубликовано 22 декабря 2015 года в районной газете "Зерен").
3. Решение Зерендинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Зерендинского районного маслихата от 6 марта 2013 года № 12-110 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельских населенных пунктов для целей налогооблажения в Зерендинском районе" от 8 июля 2016 года № 5-35 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5474, опубликовано 29 июля 2016 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен").

4. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-110 "Зеренді ауданында салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің жерлерге бағалау аймақтары шекараларының және жер телімдері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5726 тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпандағы "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.

4. Решение Зерендинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 6 марта 2013 года № 12-110 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельских населенных пунктов для целей налогооблажения в Зерендинском районе" от 23 декабря 2016 года № 8-65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5726, опубликовано 3 февраля 2017 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен").