Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 35 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 5838 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 12.09.2018 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылдың 23 қарашадағы № 6-10/144 ұсынысына сәйкес, Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданы, Қарабұлақ ауылдық округі, Аманкелді ауылында орналасқан "Реймкул" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында сарып ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі Е.С. Куспанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карабулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 26 декабря 2017 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 января 2018 года № 5838. Утратило силу решением акима Карабулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 12 сентября 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Карабулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 12.09.2018 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представление главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алгинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 ноября 2017 года за № 6-10/144, аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Реймкул", расположенного в селе Аманкелды, Карабулакского сельского округа, Алгинского района.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю засобой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского сельского округа Куспанов Е.С.