Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 шілдеде № 5608 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 13.09.2017 № 7 шешімімен (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 77 ұсынысы негізінде, Миялы ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Миялы ауылдық округінің Миялы ауылының аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан құтыру ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы:
К.Амангелды

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 5 июля 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июля 2017 года № 5608. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13 сентября 2017 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13.09.2017 № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Байганинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 13 июня 2017 года № 77, исполняющий обязанности акима Миялинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Миялы Миялинского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Исполняющий обязанности акима
Миялинского сельского округа:
К.Амангельды