Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 12 "Ырғыз ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 76 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5383 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 251 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 18.11.2019 № 251 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 12 "Ырғыз ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4904 тіркелген, 2016 жылдың 18 мамырдағы аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей толықтыру енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімнің 1 тармағында "Установить повышенные на двадцать пять процентов" сөзінен кейін "должностные" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Қ. БӨЛЕК
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. ҚОСАЯҚОВ

О внесении дополнения в решение районного маслихата от 13 марта 2016 года № 12 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности по Иргизскому району"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2017 года № 5383. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 ноября 2019 года № 251
Сноска. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18.11.2019 № 251 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 апреля 2016 года № 12 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4904, опубликованное 18 мая 2016 года в районной газете "Ырғыз") следующее дополнение:
в пункте 1 решения на русском языке после слов "Установить повышенные на двадцать пять процентов" дополнить словом "должностные".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К. Болек
Секретарь районного маслихата К. Косаяков