Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 23 мамырдағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 мамырда № 5511 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің 04.08.2017 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 05 мамырдағы № 16-07/113 ұсынысы негізінде Нұра ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра ауылдық округінің "Байдалы" мал қыстағындағы "Айбек" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауылдық округінің әкімі: Ж.ТӨЛЕБАЙ

Об установлении карантина
Решение акима Нуринского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 23 мая 2017 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 мая 2017 года № 5511. Утратило силу решением акима Нуринского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 4 августа 2017 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Нуринского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 04.08.2017 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 7 статьи 10-1 Закона Республика Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 05 мая 2017 года № 16-07/113 аким Нуринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с выявлением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Айбек" в зимовке "Байдалы" Нуринского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского сельского округа: Ж. ТОЛЕБАЙ