Қарғалы ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 144 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 5540 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарғалы ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгеревке жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
Қарғалы ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Каргалинскому району на 2017 год
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16 мая 2017 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 июня 2017 года № 5540. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Каргалинскому района на 2017 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района И.Тынымгереева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
Приложение
к постановлению акимата
Каргалинского района

2017 жылғы 16 мамырдағы
№ 144 қаулысына
қосымша
Қарғалы ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналарының бір күндіктөлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
Қарғалы ауданы Бадамша ауылы "Айгөлек" бөбекжай - балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

от "16" мая 2017 года
№ 144
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Каргалинскому района на 2017 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Айголек" Каргалинского района, села Бадамша