Шектеу іс шараларын алу және Құмжарған ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 08 "Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі Бірлік ауылы аумағында шектеу іс шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 қарашада № 5686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы минитрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 11-26/117 ұсынысының негізінде, Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округінің Бірлік ауылы аумағында ұсақ малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық сауықтыру іс-шаралар кешені жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 8 "Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі Бірлік ауылы аумағында шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5038 болып тіркелген 2016 жылғы 08 қыркүйекте "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Құмжарған ауылдық округінің әкімі Р.К Үргенішбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признаний утратившим силу решения акима Кумжарганского сельского округа от 15 августа 2016 года № 08 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бирлик Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 19 октября 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 ноября 2017 года № 5686
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казакстан", статьей 10-1 Закона Республики Казакстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казакстан от 29 августа 2017 года № 11-26/103, аким Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Бирлик Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района от 15 августа 2016 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бирлик Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5038, опубликованное 08 сентября 2016 года газета "Мұғалжар").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кумжарганского сельского округа Ургенишбаев Р.К