Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласының әкімінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 01 наурызда № 5274 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласының әкімінің 2017 жылғы 20 маусымдағы № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласының әкімінің 20.06.2017 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитеті Темір аудандық аумақтық инспекциясы бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 14-01/40 ұсынысы негізінде, Темір қаласы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдары арасында құтыру ауруының анықталуына байланысты,Темір қаласы аумағындағы "Аққұдық" қыстағында орналасқан "Тама Есет батыр" шаруа қожалығы аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір қаласының әкімі А.Қоқанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима города Темир Темирского района Актюбинской области от 21 февраля 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 01 марта 2017 года № 5274. Утратило силу решением акима города Темир Темирского района Актюбинской области от 20 июня 2017 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима города Темир Темирского района Актюбинской области от 20.06.2017 № 20 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2017 года № 14-01/40, аким города Темир РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Тама Есет батыр" расположенного в зимовке "Аққұдық" на территории города Темир, в связи с выявлением болезни бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Темир А. Куканов