Шектеу іс-шараларын алу және Темір қаласы әкімінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласының әкімінің 2017 жылғы 20 маусымдағы № 20 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 шілдеде № 5559 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Респбуликасы Ауылшаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Темір аудандық аумақтық инспекциясының басшысының м.а. 2017 жылғы 11 мамырдағы №14-01/127 ұсынысы негізінде Темір қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір қаласы аумағындағы "Тама Есет батыр" шаруа қожалығының "Аққұдық" қыстағы аумағынан ірі қара малдарының арасынан құтыру ауруына жоспарлы ветеринарлық сауықтыру жұмыстарының атқарылуына байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Темір қаласы әкімінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5274 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір қаласы әкімі А.Б.Қоқанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима города Темира от 21 февраля 2017 года № 7"Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима города Темир Темирского района Актюбинской области от 20 июня 2017 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2017 года № 5559
В соответствии со статьей 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления и.о. руководителя Темирской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министертсво сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 мая 2017 года № 14-01/127 аким города Темир РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории зимовки "Аққұдық" крестьянского хозяйства "Тама Есет батыр" города Темир, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима города Темир от 21 февраля 2017 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5274).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Темир А.Б.Куканов