Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 20 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5775 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 11.03.2019 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 23 қарашадағы № во 3-4/112 ұсынысына сәйкес, Саралжын ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Саралжын ауылдық округінің Кемер ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саралжын ауылдық округінің әкімі А. Мубараков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 13 декабря 2017 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 декабря 2017 года № 5775. Утратило силу решением акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 11 марта 2019 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 11.03.2019 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 ноября 2017 года № во 3-4/112, аким Саралжинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кемер Саралжинского сельского округа в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Саралжинского сельского округа А. Мубараков