Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 19 "Хромтау ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарына жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 118 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 5506 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 292 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 13.03.2019 № 292 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабына және Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 19 "Хромтау ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет спорт және ветеринария саласындағы мамандарына жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4934 тіркелген, 2016 жылдың 26 мамырында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей толықтыру енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімнің 1 тармағында "Установить повышенные на двадцать пять процентов" сөзінен кейін "должностные" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Хромтау аудандық Хромтау аудандық
мәслихатының мәслихатының
сессия төрағасы хатшысы
Ж.Мұқанбетжанов Д.Молдашев

О внесении дополнения в решение районного маслихата от 25 апреля повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах по Хромтаускому району
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 15 мая 2017 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 мая 2017 года № 5506. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 13 марта 2019 года № 292
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 13.03.2019 № 292 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 19 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах по Хромтаускому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4934, опубликованное 26 мая 2016 года в районной газете "Хромтау") следующее дополнение:
в пункте 1 решения на русском языке после слов "Установить повышенные на двадцать пять процентов" дополнить словом "должностные".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Хромтауского
Хромтауского районного районного маслихата
маслихата
Ж. Муканбетжанов Д. Мулдашев