Теректі ауылдық округінің Талдыбұлақ ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4501 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Алакөл аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 4 ұсынысы негізінде, Теректі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданының Теректі ауылдық округі Талдыбұлақ ауылы аумағында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Теректі ауылдық округі әкімінің "Теректі ауылдық округі Талдыбұлақ ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2017 жылдың 17 қазандағы № 16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4357 тіркелген, 2017 жылдың 29 маусымында "Алакөл" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Биекбаев

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Талдыбулак Теректинского сельского округа
Решение акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 28 декабря 2017 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4501
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района от 22 ноября 2017 года № 4, аким Теректинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Талдыбулак, Теректинского сельского округа Алакольского района, установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди мелко рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Теректинского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Талдыбулак Теректинского сельского округа" от 17 октября 2017 года № 16 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4357, опубликован 29 июня 2017 года в газете "Алаколь").
3. Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Биекбаев