Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 243 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 26 желтоқсанда № 4449 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 83 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Ескельдинскому району
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 6 декабря 2017 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2017 года № 4449. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 19 апреля 2018 года № 83

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 19.04.2018 № 83 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 19.04.2018 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Ескельдинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Ескелді ауданы әкімдігінің "Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 281 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3983 тіркелген, 2016 жылғы 3 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Ескельдинскому району" от 21 сентября 2016 года № 281 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3983, опубликован 3 ноября 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Алибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданының әкімі Б. Тәнекенов
Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "6" желтоқсан № 243 қаулысымен бекітілген қосымша
Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы
ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
3 жасқа дейін
3 жастан –
7 жасқа дейін
1
Ескелді ауданы әкімдігінің мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Балдырған" балалар бақшасы
90
-
8000
2
Ескелді ауданы әкімдігінің "Айгөлек" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
-
8000
3
Ескелді ауданы әкімдігінің "Қызғалдақ" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
6300
8000
4
Ескелді ауданы әкімдігінің "Күншуақ" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
-
8000
5
Ескелді ауданы әкімдігінің "Балапан" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
-
8000
6
Ескелді ауданы әкімдігінің "Айкүн" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
-
8000
7
"Ескелді ауданы әкімдігінің Жаналық негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
25
-
8000
8
"Ескелді ауданы әкімдгінің Мелькомбинат негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
8000
9
"Ескелді ауданы әкімдігінің Көктөбе орталау мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекеме
25
-
8000
10
"Ескелді ауданы әкімдігінің Мичурин атындағы негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
8000
11
"Ескелді ауданы әкімдгінің Байысов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
8000
12
"Ескелді ауданы әкімдігінің Олег Кошевой атындағы негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
8000
13
"Ескелді ауданы әкімдігінің Жастар негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
8000
14
"Ескелді ауданы әкімдгінің Қаратал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
8000

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Алибаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ескельдинского района Б. Тәнекенов
Приложение утвержденное постановлением акимата Ескельдинского района от "6" декабря 2017 года № 243
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Ескельдинскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3 лет
от 3 лет – до 7 лет
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Балдырган" Акимата Ескельдинского района
90
-
8000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айгөлек" Акимата Ескельдинского района
90
-
8000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Қызғалдақ" Акимата Ескельдинского района
70
6300
8000
4
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Күншуақ" Акимата Ескельдинского района
70
-
8000
5
Государственное казенное коммунальное предприятие десткий сад "Балапан" акимата Ескельдинского района
70
-
8000
6
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айкүн" Акимата Ескельдинского района
90
-
8000
7
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Жаналык с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района".
25
-
8000
8
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Мелькомбинат с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района"
25
-
8000
9
Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа Коктобе с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района"
25
-
8000
10
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Мичурина с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района"
25
-
8000
11
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Байысова с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района"
25
-
8000
12
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Олега Кошевого с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района"
25
-
8000
13
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Жастар с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района"
25
-
8000
14
Коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района"
25
-
8000