Іле аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 шілдедегі № 14-75 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 тамызда № 4297 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Қалиев Қанатбек Зейнелгабдиновичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Турумбетов
Іле аудандық мәслихатының
хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы "26" шілде № 14-75 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 52-243 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтарында "Іле таңы" газетінде жарияланған);
2. "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 2 ақпандағы № 54-252 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3716 тіркелген, 2016 жылдың 26 ақпанында "Іле таңы" газетінде жарияланған);
3. "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 2-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3777 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде "Іле таңы" газетінде жарияланған);
4. "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3873 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында "Іле таңы" газетінде жарияланған);
5. "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-31 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3921 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында "Іле таңы" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Илийского районного маслихата
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 26 июля 2017 года № 14-75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 августа 2017 года № 4297
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Илийского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Илийского района Калиева Канатбека Зейнелгабдиновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата Илийского района Е. Турумбетов
Секретарь маслихата
Илийского района Р. Абилова
Приложение к решению Илийского районного маслихата от "26" июля 2017 года № 14-75
Перечень некоторых решений Илийского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 52-243 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3654, опубликован 8 января 2016 года в газете "Иле таны";
2. "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" от 2 февраля 2016 года № 54-252 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3716, опубликован 26 февраля 2016 года в газете "Иле таны";
3. "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" от 1 апреля 2016 года № 2-8 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3777, опубликован 15 апреля 2016 года в газете "Иле таны";
4. "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 4-20 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3873, опубликован 10 июня 2016 года в газете "Иле таны";
5. "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 6-31 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3921, опубликован 5 августа 2016 года в газете "Иле таны";

6. "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 8-37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4008 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында "Іле таңы" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 8-37 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4008, опубликован 18 ноября 2016 года в газете "Иле таны".