Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-110 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4492 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 145573 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 101015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10105 мың теңге;
трансферттер түсімі 34453 мың теңге;
2) шығындар 145573 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 45-172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25316 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5916 мың теңге;
трансферттер түсімі 19400 мың теңге;
2) шығындар 25316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 45-172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19317 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2337 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 49 мың теңге;
трансферттер түсімі 16931 мың теңге;
2) шығындар 19317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.

О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2017 года № 26-110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4492.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 145573 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 101015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10105 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34453 тысяч тенге;
2) затраты 145573 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 45-172 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 25316 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5916 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19400 тысяч тенге;
2) затраты 25316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 45-172 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19317 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2337 тысяч тенге;
неналоговые поступления 49 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16931 тысяча тенге;
2) затраты 19317 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.

Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 45-172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018-2020 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 343 мың теңге;
трансферттер түсімі 29300 мың теңге;
2) шығындар 31026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 45-172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018-2020 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1264 мың теңге;
трансферттер түсімі 14519 мың теңге;
2) шығындар 19209 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 45-172 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 31026 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1383 тысячи тенге;
неналоговые поступления 343 тысячи тенге;
поступления трансфертов 29300 тысяч тенге;
2) затраты 31026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 45-172 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19209 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3426 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1264 тысячи тенге;
поступления трансфертов 14519 тысяч тенге;
2) затраты 19209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 45-172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 45-172 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

7. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық маслихатының сессия төрағасы М. Тілеубай
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы "21" желтоқсандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Үштөбе қаласының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 45-172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата М. Тилеубай
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от "21" декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Уштобе на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 45-172 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы "21" желтоқсандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 4 к решению Каратальского районного маслихата от "21" декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Бастобинского сельского округа на 2018 год