Ұйғыр аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 6-14-92 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 мамырда № 4212 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Нұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы "26" сәуірдегі № 6-14-92 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3643 тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтарында, 2016 жылдың 13 қаңтарында, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған);
2. "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 1 ақпандағы № 56-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3713 тіркелген, 2016 жылдың 24 ақпанында, 2016 жылдың 4 наурызында "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған);
3. "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 6-1-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3776 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде, 2016 жылдың 22 сәуірінде "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған);
4. "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 19 мамырдағы № 6-4-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3868 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Уйгурского районного маслихата
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области 26 апреля 2017 года № 6-14-92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 мая 2017 года № 4212
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уйгурского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Нуров
Секретарь районного
маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от "26" апреля 2017 года № 6-14-92
Перечень некоторых решений Уйгурского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 54-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3643, опубликован 8 января 2016 года, 13 января 2016 года, 22 января 2016 года в газете "Карадала тынысы- Карадала напаси");
2. "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" от 1 февраля 2016 года № 56-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3713, опубликован 24 февраля 2016 года, 4 марта 2016 года в газете "Карадала тынысы- Карадала напаси");
3. "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 6-1-6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3776, опубликован 15 апреля 2016 года, 22 апреля 2016 года в газете "Карадала тынысы- Карадала напаси");
4. "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" от 19 мая 2016 года № 6-4-20 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3868, опубликован 10 июня 2016 года в газете "Карадала тынысы- Карадала напаси");

5. "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-5-25 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3911 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында, 2016 жылдың 12 тамызында "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған);
6. "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 26 қазандағы № 6-8-48 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4011 тіркелген, 2016 жылдың 25 қарашасында, 2016 жылдың 1 желтоқсанында "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған).

5. "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 6-5-25 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3911, опубликован 5 августа 2016 года, 12 августа 2016 года в газете "Карадала тынысы- Карадала напаси");
6. "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" от 26 октября 2016 года № 6-8-48 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4011, опубликован 25 ноября 2016 года, 1 декабря 2016 года в газете "Карадала тынысы- Карадала напаси").