Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 284 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 3680 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 20.04.2023 № 62 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Инспекция) 2017 жылғы 12 қазандағы № 6-3-5/899, ұсынысының негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Жамбыл облысының аумағында зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Инспекция (келісімі бойынша), аудан әкімдері және "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Басқарма заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Мұсаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік
инспекция комитетінің Жамбыл облыстық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Н. Джигитеков
"29" желтоқсан 2017 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы "29" желтоқсан
№ 284 қаулысына 1-қосымша
Жамбыл облысы бойынша карантиндік зиянкестермен залалданған ошақтардың аудандар, ауылдық округтер және шаруа қожалықтары кескініндегі тізімі
Аудандар атауы
Ауылдық округтер атауы
Шаруа қожалықтарының атауы
Залалдану аумағы (гектар)
Қауын шыбыны (Myiopardalis pardalina Bigot)
1.
Жамбыл
Ақбастау
"Ербол" шаруа қожалығы
0,1
2.
Мойынқұм
Қызылтал
"Тәуекел" шаруа қожалығы
3,0
Бірлік
"Ел кен" шаруа қожалығы
4,0
3.
Талас
Ойық
"Қойшыбай ата" шаруа қожалығы
5,0
4.
Шу
Далақайнар
"Диас" шаруа қожалығы
5,0
Бірлікүстем
"Ботай" шаруа қожалығы
4,0
Барлығы

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2017 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 января 2018 года № 3680. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 20 апреля 2023 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 20.04.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления государственного учреждения "Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (далее - Инспекция) № 6-3-5/899 от 12 октября 2017 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Инспекции (по согласованию), акимам районов и коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" (далее - Управление) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Управлению в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области М. Мусаева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жамбылская областная территориальная инспекция
Комитета государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
Н. Джигитеков
"29" декабря 2017 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "29" декабря 2017 года № 284
Перечень очагов заселенности карантинных вредителей в разрезе районов, сельских округов и крестьянских хозяйств по Жамбылской области
Наименование районов
Наименование сельских округов
Наименование крестьянских хозяйств
Площадь заражения (гектар)
Дынная муха (Myiopardalis pardalina Bigot)
1.
Жамбылский
Акбастауский
крестьянское хозяйство "Ербол"
0,1
2.
Мойынкумский
Кызылталский
крестьянское хозяйство "Тәуекел"
3,0
Бирликский
крестьянское хозяйство "Ел кен"
4,0
3.
Таласский
Ойыкский
крестьянское хозяйство "Қойшыбай ата"
5,0
4.
Шуский
Далакайнарский
крестьянское хозяйство "Диас"
5,0
Бирликустемский
крестьянское хозяйство "Ботай"
4,0
Всего