"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 19-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3396 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3261 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "40227393" сандары "41808124" сандарымен ауыстырылсын;
"32598287" сандары "34179018" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "41630681" сандары "43091272" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "461014" сандары "581154" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолдағы "461014" сандары "581154" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "135152" сандары "73314" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14 апреля 2017 года № 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3396
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3261, опубликовано 5 января 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "40 227 393" заменить цифрами "41 808 124";
цифры "32 598 287" заменить цифрами "34 179 018";
в подпункте 2) цифры "41 630 681" заменить цифрами "43 091 272";
в подпункте 4) цифры "461 014" заменить цифрами "581 154";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "461 014" заменить цифрами "581 154";
в пункте 2 цифры "135 152" заменить цифрами "73 314".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
М. Мырзахметов Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 14 сәуірдегі
№ 19-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
4

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет - ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Таразского СекретарьТаразского
городского маслихата городского маслихата
М. Мырзахметов Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
№ 19-3 от 14 апреля 2017 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
№ 13-3 от 23 декабря 2016 года
Бюджет города Тараза на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
4

22 231
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 686 276
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
730 684
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
180 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
197 484
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
19 853
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
96 281
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 847
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
219 480
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
107 647
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285 876
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 596
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 942
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
176 538
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 848
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 792
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 316
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 316
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 301 819
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 531 338
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 492 659
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
18 800
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19 879
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
177 606
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
177 606
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
760 920

22 231
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 686 276
002
Программа занятости
730 684
006
Оказание жилищной помощи
180 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
197 484
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
19 853
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
96 281
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 847
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
219 480
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
107 647
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285 876
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86 596
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 160
021
Капитальные расходы государственного органа
1 942
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
176 538
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 848
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 792
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 316
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 316
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 301 819
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 531 338
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 492 659
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
18 800
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19 879
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
177 606
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
177 606
464
Отдел образования района (города областного значения)
760 920