2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 3661 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1-18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 677 958 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 415 074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 777 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 165 107 мың теңге;
2) шығындар – 1 677 958 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 26.03.2018 № 29-7 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.05.2018 №32-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2018 № 37-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.12.2018 №40-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен
2. 2018 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 443 552 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ауқатты ауылдық округі – 26 391 мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округі – 20 848 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 25 235 мың теңге;
Қакпатас ауылдық округі – 20 063 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 24 156 мың теңге;
Қарасай ауылдық округі – 23 260 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 24 575 мың теңге;
Қасық ауылдық округі – 20 560 мың теңге;

О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2017 года № 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2017 года № 3661.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-18, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 1 677 958 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 415 074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 777 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 165 107 тысяч тенге;
2) затраты – 1 677 958 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26.03.2018 № 29-7 (вводится в действие с 01.01.2018); от 29.05.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 12.09.2018 № 37-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 10.12.2018 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить на 2018 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, в сумме 443 552 тысяч тенге, в том числе:
Аухаттинский сельский округ – 26 391 тысяч тенге;
Беткайнарский сельский округ – 20 848 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 25 235 тысяч тенге;
Какпатасский сельский округ – 20 063 тысяч тенге;
Каракемерский сельский округ – 24 156 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ – 23 260 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 24 575 тысяч тенге;
Касыкский сельский округ – 20 560 тысяч тенге;

Кенен ауылдық округі – 16 891 мың теңге;
Қордай ауылдық округі – 66 881 мың теңге;
Масаншы ауылдық округі – 32 645 мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округі – 15 956 мың теңге;
Отар ауылдық округі – 33 240 мың теңге;
Сарыбұлақ ауылдық округі – 29 246 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округі – 39 431 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 24 174 мың теңге.
3. 2018 - 2020 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.

Кененский сельский округ – 16 891 тысяч тенге;
Кордайский сельский округ – 66 881 тысяч тенге;
Масанчинский сельский округ – 32 645 тысяч тенге;
Ногайбайский сельский округ – 15 956 тысяч тенге;
Отарский сельский округ – 33 240 тысяч тенге;
Сарыбулакский сельский округ – 29 246 тысяч тенге;
Сортобинский сельский округ – 39 431 тысяч тенге;
Степновский сельский округ – 24 174 тысяч тенге;
3. Установить надбавку в 2018-2020 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.

4. 2018 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год, не предусмотрено.
5. Контроль за исполнением настоящего решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.