2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 21 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 3347 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление Сарысуского районного акимата Жамбылской области от 14 февраля 2017 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2017 года № 3347
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сарысу ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Асановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы О. Көкей
Сарысу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 14 ақпандағы
№21 қаулысына қосымша
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыратын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру
Мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар), ауыл
"Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Балауса балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Сарысуском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асанову Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района О. Кокей
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 14 февраля 2017 года № 21
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемые
Размер родительской платы в месяц (тенге)
По программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (кол-во мест)
По программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (кол-во мест)
Финансирование по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Финансирование по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Детские дошкольные учреждения (детские сады), село
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Балауса отдела образования акимата Сарысуского района"
25