"Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің ветеринарлық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 53 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 236 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қыркүйекте № 3522 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің ветеринарлық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2545 болып тіркелген, 2015 жылдың 28 наурызында аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы К. Рахимжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Таласского района от 12 февраля 2015 года № 53 "Об утверждении Положении коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата Таласского района Жамбылской области"
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 24 августа 2017 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 сентября 2017 года № 3522
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Таласского района от 12 февраля 2015 года № 53 "Об утверждении Положении коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата Таласского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2545, опубликовано 28 марта 2015 года в районной газете "Талас тынысы") признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Рахимжанов