"Жезқазған қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен Жезқазған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 қазандағы № 28/36 қаулысы және Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 қазандағы № 5/57 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 18/04 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 12/128 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 4350 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 19/02 бірлескен қаулысымен және Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 36/319 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 07.06.2019 № 19/02 бірлескен қаулысымен және Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 11.06.2019 № 36/319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жезқазған қалалық маслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Жезқазған қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен Жезқазған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 қазандағы № 28/36 қаулысына және Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 қазандағы № 5/57 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4021 тіркелген, 2016 жылғы 11 қарашадағы № 46 (148) "Жезказганский вестник", 2016 жылғы 11 қарашадағы № 46 (8006), "Сарыарқа" газеттерінде жарияланған, 2016 жылғы 23 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және мәртебесі 1995 жылғы 28 сәуiрдегі Қазақстан Республикасы "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 6, 8 баптарымен белгіленген соларға теңестiрiлген адамдарға;".

О внесении изменения в совместное постановление акимата города Жезказган от 03 октября 2016 года № 28/36 и решение Жезказганского городского маслихата от 13 октября 2016 года № 5/57 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Жезказган для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)"
Совместное постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 21 августа 2017 года № 18/04 и решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15 августа 2017 года № 12/128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 сентября 2017 года № 4350. Утратило силу совместным постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 7 июня 2019 года № 19/02 и решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 июня 2019 года № 36/319
Сноска. Утратило силу совместным постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 07.06.2019 № 19/02 и решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11.06.2019 № 36/319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Закона Республики Казахстана от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", акимат города Жезказган ПОСТАНОВИЛ и Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Жезказган от 03 октября 2016 года №28/36 и решение Жезказганского городского маслихата от 13 октября 2016 года № 5/57 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Жезказган для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4021, опубликовано в газетах "Жезказганский вестник" от 11 ноября2016 года, № 46 (148), "Сарыарқа" 11 ноября 2016 года, № 46 (8006), в информационно-правовой системе "Әділет" 23 ноября 2016 года) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненных к ним, статус которых определен статьями 6, 8 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним";".

2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Б. Ахметов
Сессия төрағасы М. Мухамбедин
Жезқазған қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Медебаев

2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б. Ахметов
Председатель сессии М. Мухамбедин
Секретарь Жезказганского
городского маслихата
С. Медебаев