Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Шахтерское селосының әкімінің 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қыркүйекте № 4357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Шахтер ауылы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Шахтер ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шахтер ауылы әкімінің 2017 жылғы 12 маусымдағы "Шахтер ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4283 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 маусымдағы № 24 (5521) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 23 маусымда электрондық түрде жарияланған), күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А. Кусаинова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Шахтерское Нуринского района Карагандинской области от 13 сентября 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2017 года № 4357
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Шахтерское РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия с территории села Шахтерское.
2. Признать утратившим силу решение акима села Шахтерское от 12 июня 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шахтерское" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4283, опубликовано в районной газете "Нұра" от 17 июня 2017 года № 24 (5521), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 июня 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села А. Кусаинова