"Концессиялық жобаларды және жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау бойынша заңды тұлғаларды айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 599 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 886 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қазанда № 5989 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 27.08.2021 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына және "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Концессиялық жобаларды және жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау бойынша заңды тұлғаларды айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 599 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5636 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 9 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Kazakhstan Project Preparation Fund" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Қызылорда облысының аумақтық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы:
концессиялық жобаларды консультациялық қолдау бойынша;
жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі заңды тұлғалар ретінде айқындалсын.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 7 октября 2016 года № 599 "Об определении юридических лиц по консультативному сопровождению концессионных проектов и местных проектов государственно-частного партнерства"
Постановление акимата Кызылординской области от 29 сентября 2017 года № 886. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 октября 2017 года № 5989. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27 августа 2021 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27.08.2021 № 346 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" и Законом Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 7 октября 2016 года № 599 "Об определении юридических лиц по консультативному сопровождению концессионных проектов и местных проектов государственно-частного партнерства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5636, опубликовано 9 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Kazakhstan Project Preparation Fund", товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственно-частного партнерства Кызылординской области" и акционерное общество "Казахстанский центр государственно-частного партнерства" юридическими лицами по:
консультативному сопровождению концессионных проектов;
консультативному сопровождению местных проектов государственно-частного партнерства.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев