"Жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 5546 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 6989 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 ақпанда № 5735 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 23.07.2018 № 11541/2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 5546 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5538 тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 22 маусымда № 46-47, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 22-28 маусымда № 27, "Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 29 маусымда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағының 1) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев

О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 8 июня 2016 года № 5546 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 06 февраля 2017 года № 6989. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2017 года № 5735. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 11541/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23.07.2018 № 11541/2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 8 июня 2016 года № 5546 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5538, опубликовано в газете "Ақмешіт ақшамы" от 22 июня 2016 года № 46-47, "Кызылорда таймс" от 22-28 июня 2016 года № 27, информационно-правовой системе Әділет" от 26 июня 2016 года) следующие изменения:
исключить подпункт 1), пункта 1, указанного постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев