"Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 13 қарашадағы №24 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі N 05 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде N 5809 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 24 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5221 болып тіркелген, 2015 жылы 21 қарашада "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
КЕЛІСІЛДІ
Жаңақорған аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________________ А. Тулегенов
"14" сәуір 2017 жыл

О признании утратившим силу решения акима Жанакорганского района от 13 ноября 2015 года №24 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 14 апреля 2017 года N 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 апреля 2017 года N 5809
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанакорганского района от 13 ноября 2015 года № 24 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5221, опубликовано 21 ноября 2015 года в газете "Жаңақорған тынысы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
СОГЛАСОВАНО
Председатель избирательной комиссии
Жанакорганского района
________ А.Тулегенов
"14" апреля 2017 года