Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 59 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 6076 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 2018 жылғы 28 қарашадағы № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 28.11.2018 № 120 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 02 қарашадағы №572 ұсынысы негізінде Шалқия кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Шалқия кентінің Шалқия кентінің орталығында ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шекту іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқия кентінің әкімі М. Ауанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 4 декабря 2017 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 декабря 2017 года № 6076. Утратило силу решением акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 28 ноября 2018 года № 120.
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 28.11.2018 № 120 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунком 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Жанакорганская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республика Казахстан" от 02 ноября 2017 года № 572 аким поселка Шалхия РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в центре поселка Шалхия Жанакорганского района, Кызылординской области, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди мелкого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Шалхия