Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 290 "Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және өткізу бойынша қызметті жүзеге асыруына лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 54 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 3295 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 290 "Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және өткізу бойынша қызметті жүзеге асыруына лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының (мемлекеттiк нормативтiк құқықтық актілерді тiркеу тiзiлiмiнде № 2851 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 4 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Н.Қ. Қарасаев) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Айдарбаев
КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының индустриялық-
инновациялық даму басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
басшысы
Н. Қарасаев
"13" 03 2017 жыл

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 25 сентября 2015 года № 290 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по сбору(заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов"
Постановление акимата Мангистауской области от 13 марта 2017 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 марта 2017 года № 3295
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 25 сентября 2015 года № 290 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2851, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 ноября 2015 года).
2. Государственному учреждению "Управление индустриально-инновационного развития Мангистауской области" (Карасаев Н.К.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
СОГЛАСОВАНО"
руководитель
государственного учреждения
"Управление индустриально-
инновационного развития
Мангистауской области
Карасаев Н.К.
"13" 03 2017 года