"Әкімдіктің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 389 "Қостанай облысы әкімдігінің тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 75 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 6854 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 389 "Қостанай облысы әкімдігінің тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5925 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата от 14 сентября 2015 года № 389 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по развитию языков акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 16 февраля 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2017 года № 6854
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 14 сентября 2015 года № 389 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по развитию языков акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5925, опубликовано 14 октября 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов