Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 81 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 6856 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің:
"Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 618 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5306 болып тіркелген, 2015 жылы 28 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
"Әкімдіктің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 618 "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 19 ақпандағы № 66 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6227 болып тіркелген, 2016 жылы 4 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған); қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 22 февраля 2017 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2017 года № 6856
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Костанайской области:
от 15 декабря 2014 года № 618 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление финансов акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5306, опубликовано 28 января 2015 года в газете "Қостанай таңы");
от 19 февраля 2016 года № 66 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 15 декабря 2014 года № 618 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление финансов акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6227, опубликовано 4 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов