Қостанай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 132 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 6986 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2014 жылғы 7 ақпандағы № 206 "Қостанай қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4483 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Наш Костанай" газетінде жарияланған);
2) 2014 жылғы 29 мамырдағы № 238 "Мәслихаттың 2014 жылғы 7 ақпандағы № 206 "Қостанай қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4879 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 шілдеде "Наш Костанай" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 20 сайлау
округі бойынша депутаты
А. Кабдулинова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Сандыбеков

О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 31 марта 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2017 года № 6986
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Костанайского городского маслихата:
1) от 07 февраля 2014 года № 206 "Об утверждении регламента Костанайского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4483, опубликовано 20 марта 2014 года в газете "Наш Костанай");
2) от 29 мая 2014 года № 238 "О внесении изменения в решение маслихата от 07 февраля 2014 года № 206 "Об утверждении регламента Костанайского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4879, опубликовано 3 июля 2014 года в газете "Наш Костанай").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 20
А. Кабдулинова
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Б. Сандыбеков