Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Арқалық қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 80 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 ақпанда № 6821 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Арқалық қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6787 тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Арқалық қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5012244,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1712670,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9719,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 90389,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3199466,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 2119571,0 мың теңге;
2) шығындар – 5193764,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1628,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -183148,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183148,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы
К. Бейсенбаев
Мәслихат хатшысы С. Тасмағанбет
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ А. Мұхамбетжанова
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың
2017 жылғы 23 қаңтардағы
№80 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 71 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2017 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 71 "О бюджете города Аркалыка на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 23 января 2017 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 февраля 2017 года № 6821
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 71 "О бюджете города Аркалыка на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6787, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5012244,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1712670,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9719,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 90389,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3199466,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2119571,0 тысяча тенге;
2) затраты – 5193764,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1628,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183148,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183148,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
внеочередной сессии
К. Бейсенбаев
Секретарь маслихата С. Тасмаганбет
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
___________ А. Мухамбетжанова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_______________ Н. Гайдаренко
Приложение
к решению маслихата
от 23 января 2017 года № 80
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 71
Бюджет города Аркалыка на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы