2018 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 241 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қарашада № 7298 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алтынсарин ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Аудан әкімі Е. Жаманов
Әкімдіктің

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2018 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 31 октября 2017 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 ноября 2017 года № 7298
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в разрезе организаций на 2018 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алтынсаринского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района Е. Жаманов
Приложение
к постановлению акимата

2017 жылғы 31 қазандағы
№ 241 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері
№ р/с
Ұйымның атауы
Кәсіпорындағы жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық көрсетілімде
Жұмыс орындарының саны
1
"Жанабек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
161
0,6%
1

от 31 октября 2017 года
№ 241
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц,
освобожденных из мест лишения свободы, в разрезе организаций на 2018 год
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников на предприятии, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жанабек"
161
0,6%
1