Алтынсарин ауданы Докучаев ауылдық округінің Шокай ауылында шектеу iс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 7362 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 шілдедегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің 12.07.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 18 қазандағы № 68 ұсынысы негiзiнде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Докучаев ауылдық округi әкiмiнің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Докучаев ауылдық округінің Шокай ауылы аумағында ірі кара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, шектеу iс-шаралары белгіленсін.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Алтынсарин аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), осы шешiмнен туындайтын қажеттi шараларды қолдану ұсынылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімінің
міндетін атқарушы Б. Есетаев

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Шокай Докучаевского сельского округа Алтынсаринского района
Решение акима Докучаевского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 21 ноября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 декабря 2017 года № 7362. Утратило силу решением акима Докучаевского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 12 июля 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Докучаевского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 12.07.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алтынсаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 октября 2017 года № 68, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, исполняющий обязанности акима Докучаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Шокай Докучаевского сельского округа Алтынсаринского района.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Алтынсаринского района" (по согласованию), государственному учреждению "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Алтынсаринское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа Б. Есетаев