Муслихаттың 2014 жылғы 14 қарашадағы № 247 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 117 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 6949 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 23.04.2024 № 168 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 14 қарашадағы № 247 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5219 тіркелген, 2014 жылғы 19 желтоқсанда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінде:
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған күннен бастап, сондай-ақ порталға өтініш берген кезде ұсынады - күнтізбелік 10 (он) күн.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы,
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
__________________ Р. Лактионова
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина

О внесении изменения в решение маслихата от 14 ноября 2014 года № 247 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 марта 2017 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2017 года № 6949. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 23 апреля 2024 года № 168
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 23.04.2024 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 14 ноября 2014 года № 247 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5219, опубликовано 19 декабря 2014 года в газете "Арна") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Уполномоченный орган предоставляет результат оказания жилищной помощи со дня сдачи пакета документов в Государственную корпорацию, а также при обращении на портал - 10 (десять) календарных дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии,
секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ" акимата
Костанайского района
________________ Р. Лактионова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата Костанайского
района
_______________ З. Кенжегарина