Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 7185 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің 29.04.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 01-20/157 ұсынысының негізінде Шилі ауылы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданының Шилі ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Науырзым ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Науырзым аудандық қоғамдық Денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шилі ауылы әкімінің
міндетін атқарушы
Г. Біржанова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Науырзым
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е.У. Бижанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау Министрлігі Қоғамдық денсаулық
сақтау комитеті Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Науырзым аудандық қоғамдық
Денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________________ А.Х. Аңсағаев
КЕЛІСІЛДІ
"Науырзым ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________________ С.Ғ. Олжабаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шили Наурзумского района Костанайской области
Решение акима села Шили Наурзумского района Костанайской области от 8 августа 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 августа 2017 года № 7185. Утратило силу решением акима села Шили Наурзумского района Костанайской области от 29 апреля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима села Шили Наурзумского района Костанайской области от 29.04.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 июня 2017 года № 01-20/157 исполняющий обязанности акима села Шили РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Шили Наурзумского района Костанайской области в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии Наурзумского района" (по согласованию), государственному учреждению "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Наурзумское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Шили
Г. Биржанова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Наурзумская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
___________________ Бижанов Е.У.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Наурзумское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
___________________ Ансагаев А.Х.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Наурзумского района"
________________ Олжабаев С.Г.