Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінде орналасқан "Адай-Еркін" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кенті әкімінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қарашада № 7310 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 01-20/119 ұсынысы негізінде Сарыкөл ауданы Сарыкөл кенті әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінде орналасқан "Адай-Еркін" шаруа қожалығы аумағында ірі қара малдың бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кенті әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 1 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінде орналасқан "Адай-Еркін" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6812 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл кенті әкімінің
міндетін атқарушы
С. Қаппасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Сарыкөл аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________________ Е.Қ. Құманов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Сарыкөл аудандық қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________________ С.С. Ибраева
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Ш.Ж. Сатубалдин

О снятии ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Адай-Еркін" расположенного в поселке Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области
Решение акима поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области от 30 октября 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 ноября 2017 года № 7310
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Сарыкольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 сентября 2017 года № 01-20/119, исполняющий обязанности акима поселка Сарыколь Сарыкольского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Адай-Еркін", расположенного в поселке Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима поселка Сарыколь Сарыкольского района от 10 января 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Адай-Еркін", расположенного в поселке Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6812, опубликовано 3 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Сарыколь
С. Каппасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Сарыкольская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
__________________ Е.К. Курманов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Сарыкольское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
________________________ С.С. Ибраева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Сарыкольского района"
_____________ Ш.Ж. Сатубалдин