Павлодар қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 360/11 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 709/20 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 шілдеде № 5568 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 1380/39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 21.11.2017 № 1380/39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 360/11 қаулысына (2017 жылғы 3 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5485 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшада:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Павлодара от 30 марта 2017 года № 360/11 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Павлодар"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 12 июня 2017 года № 709/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июля 2017 года № 5568. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 21 ноября 2017 года № 1380/39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 21.11.2017 № 1380/39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 30 марта 2017 года № 360/11 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Павлодар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5485 от 3 мая 2017 года, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 мая 2017 года) следующие изменения и дополнение:
в приложении утвержденное указанным постановлением:

28-жолда 4 және 6 бағанда "19805" сандары "20378" сандарына ауыстырылсын;
77-жолда 3-бағанда "150" сандары "175" сандарына ауыстырылсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес жоғарыда көрсетілген қосымша 100-жолмен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы әкімдігінің

в строке 28 в графе 4 и 6 цифры "19805" заменить на цифры "20378";
в строке 77 в графе 3 цифры "150" заменить на цифры "175";
дополнить вышеуказанное приложение строкой 100 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара