Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Май аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 3/53 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5768 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Май аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 28 қыркүйекте № 4732 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2015 жылғы 03 қазанда № 40, 2015 жылғы 10 қазанда № 41 жарияланған) № 3/53 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Май аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байғалиев
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов

О признании утратившим силу решения Майского районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 3/53 "Об утверждении регламента Майского районного маслихата"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 26 декабря 2017 года № 3/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2017 года № 5768
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 3/53 "Об утверждении регламента Майского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 сентября 2015 года № 4732, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 03 октября 2015 года за № 40 и 10 октября 2015 года за № 41).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Майского районного маслихата по вопросам социально-культурного развития по защите законных прав и интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Байгалиев
Секретарь районного маслихата Г. Арынов