Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округінің кейбір елді мекендері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық Чернорецк ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 1-03-02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 5653 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 1-03-04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің 09.07.2018 № 1-03-04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Чернорецк ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округінің келесі елді мекендері аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралар белгіленсін:
Қаракөл ауылы, "Лидер" қарапайым серіктестігінің нысанындағы фермерлік шаруашылығы аумағында, жер учаскесінің кадастрлік нөмірі 14-211-014-084;
Чернорецк ауылы, 1 Мая, Тургенев, Ленин, 40 лет Победы көшелері;
Пресное ауылы, Молодежная, Жамбыл, Победа, Сәтпаев көшелері.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Павлодар ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау Министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Павлодар облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Павлодар аудандық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Чернорецк ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Павлодар аудандық
аумақтық инспекциясы мемлекеттік
мекемесінің басшысы М. Апсаликов
2017 жылғы "11" қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Тлеуленов
2017 жылғы "11" қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
денсаулық сақтау Министрлігінің
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Павлодар облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Павлодар аудандық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы С. Султангалиев
2017 жылғы "11" қазан

Об установлении ограничительных мероприятий на территории некоторых населенных пунктов Чернорецкого сельского округа Павлодарского района
Решение акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 11 октября 2017 года № 1-03-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 октября 2017 года № 5653. Утратило силу решением акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 9 июля 2018 года № 1-03-04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 09.07.20108 № 1-03-04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", исполняющий обязанности акима Чернорецкого сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни животных установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории следующих населенных пунктов Чернорецкого сельского округа Павлодарского района:
село Караголь, на территории фермерского хозяйства в форме простого товарищества "Лидер", земельный участок с кадастровым номером 14-211-014-084;
село Чернорецк, улицы 1 Мая, Тургенева, Ленина, 40 лет Победы;
село Пресное, улицы Молодежная, Жамбыла, Победы, Сатпаева.
2. Рекомендовать Государственному учреждению "Павлодарская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Павлодарского района" (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Павлодарское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Павлодарской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Чернорецкого сельского округа С. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель Павлодарской районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан М. Апсаликов
"11" октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии Павлодарского района" А. Тлеуленов
"11" октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель республиканского государственного
учреждения "Павлодарское районное
управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья Павлодарской
области Комитета охраны
общественного здоровья Министерства
здравоохранения Республики Казахстан" С. Султангалиев
"11" октября 2017 года