"2017 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға квоталарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 279 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қазандағы № 414 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 4350 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға квоталарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 279 қаулысына (2017 жылғы 21 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4257 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2017 года № 279 "Об установлении квот на субсидирование развития семеноводства на 2017 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 18 октября 2017 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 4350
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении квот на субсидирование развития семеноводства на 2017 год" от 13 июля 2017 года № 279 (опубликовано 21 июля 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4257) следующие изменения:

көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Қ. Ақсақалов

приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо- Казахстанской области К. Аксакалов

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қазандағы № 414 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 279 қаулысына 1-қосымша
Бірегей тұқымдар бойынша квоталар
Р/с
Тұқым шаруашылығы саласында аттестатталған субъектінің атауы
Дақыл атауы
Саны, тонна
1
"Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
бидай
632,0
арпа

Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 18 октября 2017 года № 414
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2017 года № 279
Квоты по оригинальным семенам
№ п/п
Наименование аттестованного субъекта в области семеноводства
Наименование культуры
Количество, тонн
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция"
пшеница
632,0
ячмень