Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 251 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 4299 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі В. Дудов
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 251 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдауышыларымен кездесу үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 367 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 29 қазанда № 2973 тіркелген, 2014 жылғы 5 қарашада "Есіл Өңірі" және "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Президентін кезектен тыс сайлауда Қазақстан Республикасының Президентіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және сайлаушылармен кездесуіне арналған үй-жайларды ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 79 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 5 наурызда № 3137 тіркелген, 2015 жылғы 16 наурызда "Есіл Өңірі" және "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдауышыларымен кездесу үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 3 тамыздағы № 324 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 5 тамызда № 3337 тіркелген, 2015 жылғы 10 тамызда "Есіл Өңірі" және "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 августа 2017 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 августа 2017 года № 4299
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Дудов
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 августа 2017 года № 251
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 октября 2014 года № 367 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2973 от 29 октября 2014 года, опубликовано 5 ноября 2014 года в районных газетах "Есіл Өңірі" и "Новости Приишимья").
2. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 марта 2015 года № 79 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3137 от 5 марта 2015 года, опубликовано 16 марта 2015 года в районных газетах "Есіл Өңірі" и "Новости Приишимья").
3. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 августа 2015 года № 324 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3337 от 5 августа 2015 года, опубликовано 10 августа 2015 года в районных газетах "Есіл Өңірі" и "Новости Приишимья").

4. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдауышыларымен кездесу үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 130 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 24 мамырда № 3766 тіркелген, 2016 жылғы 30 мамырда "Есіл Өңірі" және "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 19 мая 2016 года № 130 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3766 от 24 мая 2016 года, опубликовано 30 мая 2016 года в районных газетах "Есіл Өңірі" и "Новости Приишимья").