Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Көкалажар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 мамырда № 4198 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Көкалажар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Көкалажар ауылдық округі әкімінің 13.12.2017 № 12 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 08-08/193 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Көкалажар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Көкалажар ауылдық округі Мәдениет ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі К. Ахметжанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 мая 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 мая 2017 года № 4198. Утратило силу решением акима Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2017 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13.12.2017 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 мая 2017 года № 08-08/193, аким Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллез установить ограничительные мероприятия на территории села Мадениет Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа К. Ахметжанов