Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі Рузаевка ауылының "Корель" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 тамызда № 4296 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 05.01.2018 № 1 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 26 шілдедегі № 08-08/317 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі Рузаевка ауылының "Корель" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің
міндетін атқарушы
С. Оразалин

Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Корель" села Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 августа 2017 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 августа 2017 года № 4296. Утратило силу решением акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 января 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.01.2018 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 июля 2017 года № 08-08/317, аким Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Корель" села Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима округа
С. Оразалин