"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 8 ақпандағы № 9-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 наурызда № 4071 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4018 тіркелді, "Мағжан жұлдызы" аудандық газетінде 2017 жылғы 20 қаңтарда, "Вести" аудандық газетінде 2017 жылғы 20 қаңтарда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған бюджеті, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 929 767,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 622 016,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 295 351,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 024 038,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 090,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 34 035,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 945,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 125 361,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 125 361,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 34 035,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 945,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94 271,6 мың теңге.".
Көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А. Құсанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2017 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 марта 2017 года № 4071
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4018 от 11 января 2017 года, опубликовано: 20 января 2017 года в районной газете "Мағжан Жұлдызы", 20 января 2017 года в районной газете "Вести") следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 929 767,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 622 016,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 200,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 295 351,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 024 038,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 090,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 34 035,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 945,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – ( - 125 361,6 ) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 125 361,6 тысяч тенге;
поступление займов – 34 035,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 945,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94 271,6 тысяч тенге.".
Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Кусанова
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов

240 491,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
237 391,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 100,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 644,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 644,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 060,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджетті атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 449,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
740,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 871,0
2
Қорғаныс
25 815,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25 815,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 760,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
16 300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 755,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 104,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2 704 214,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 226,0
005
Ауылдық жерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8 226,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 674 315,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 009,0
003
Жалпы білім беру
2 318 515,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
26 722,0
006
Балаларға қосымша білім беру
34 033,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
73 510,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

240 491,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
237 391,0
022
Капитальные расходы государственного органа
3 100,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 644,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 644,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 060,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 449,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
740,0
015
Капитальные расходы государственного органа
4 871,0
2
Оборона
25 815,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25 815,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 760,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16 300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 755,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 104,0
4
Образование
2 704 214,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 226,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
8 226,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 674 315,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 009,0
003
Общеобразовательное обучение
2 318 515,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26 722,0
006
Дополнительное образование для детей
34 033,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
73 510,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

11 019,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
350,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру және халыққа психолого-медико-педагогикалық кеңес беру көмегін көрсету
8 766,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
152 969,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37 422,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 673,0
017
Спорт бойынша балалар мен жастарға қосымша білім беру
21 673,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
277 651,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266 934,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 185,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
85 061,0
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
600,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету
4 845,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
189,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
13 374,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 239,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
381,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75 503,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 255,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 203,0
023
Халықты жұмыспен қамту орталығы қызметін қамтамасыз ету
16 493,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмек ендіру
11 606,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
217,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын жүзеге асыру
217,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 500,0
030
Патронат тәрбиешілерге тапсырылған баланы (балаларды) асырау

11 019,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
350,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 766,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
152 969,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 422,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 673,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
21 673,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
277 651,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266 934,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 185,0
002
Программа занятости
85 061,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
600,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4 845,0
006
Оказание жилищной помощи
189,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 374,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 239,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
381,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 503,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 255,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 203,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16 493,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
11 606,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
217,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
217,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 500,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

3 498,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 545,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
43 000,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
43 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
127 496,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және қаржы бөлімі
7 057,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7 057,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы бөлімі
23 645,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 645,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ветеринария бөлімі
81 057,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 444,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
190,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
290,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 252,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
3 084,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4 155,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
49 142,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 537,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 537,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 200,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 168,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17 168,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 168,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7 000,0
12
Көлiк және коммуникациялар
93 145,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39 850,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39 850,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3 498,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 545,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43 000,0
008
Развитие объектов спорта
43 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
127 496,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 057,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 057,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23 645,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23 645,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
81 057,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18 444,0
003
Капитальные расходы государственного органа
190,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
290,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 252,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 084,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4 155,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
49 142,0
463
Отдел земельных отношений района ( города областного значения)
15 737,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 537,0
007
Капитальные расходы государственного органа
3 200,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 168,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17 168,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 168,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7 000,0
12
Транспорт и коммуникации
93 145,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 850,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
39 850,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)